Activă DOLJ

SHIELDSTARK MEDICAL S.R.L.

CUI
45036390
Reg. Comerț
J16/2524/2021
Înregistrată
11.10.2021
Sediu social JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. CARACAL, NR.48, ET.3, AP.13, cod poștal 200347
-7.32
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 11.10.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
3.550 RON
▼ 99% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-388.806 RON
▼ 283% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0154 k308 k462 k616 k771 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 379.171 RON2023 · Cifră de afaceri: 347.703 RON2024 · Cifră de afaceri: 426.696 RON2025 · Cifră de afaceri: 3.550 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 309.171 RON2023 · Profit: 130.942 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 4.392 RON2022 · Datorii: 80.260 RON2023 · Datorii: 511.119 RON2024 · Datorii: 661.926 RON2025 · Datorii: 770.530 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SHIELDSTARK MEDICAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 3.550 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 3.550 426.696 347.703 379.171 0
Profit net 0 0 130.942 309.171 0
Capitaluri proprii -388.806 -101.618 131.182 306.371 -2.800
Active totale 378.552 557.254 636.468 385.683 490
Datorii totale 770.530 661.926 511.119 80.260 4.392
Număr mediu salariați 1 1 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

-7.32
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.