Activă Plătitor TVA VRANCEA

TUDOR EDIL S.R.L.

CUI
45028729
Reg. Comerț
J2021001033398
Înregistrată
08.10.2021
Sediu social JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. PETRE LICIU, BL.11, ET.2, AP.8
16.67
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 08.10.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
589.454 RON
▲ 193% vs 2024
Profit net
417.911 RON
▲ 356% vs 2024
Capitaluri proprii
418.164 RON
▲ 333% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0118 k236 k354 k472 k589 k2021 · Cifră de afaceri: 103.224 RON2022 · Cifră de afaceri: 525.531 RON2023 · Cifră de afaceri: 402.758 RON2024 · Cifră de afaceri: 200.989 RON2025 · Cifră de afaceri: 589.454 RON2021 · Profit: 92.307 RON2022 · Profit: 418.011 RON2023 · Profit: 295.334 RON2024 · Profit: 91.703 RON2025 · Profit: 417.911 RON2021 · Datorii: 4.535 RON2022 · Datorii: 3.324 RON2023 · Datorii: 1.854 RON2024 · Datorii: 95.876 RON2025 · Datorii: 117.086 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TUDOR EDIL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 589.454 RON în 2025, cu un profit net de 417.911 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 589.454 200.989 402.758 525.531 103.224
Profit net 417.911 91.703 295.334 418.011 92.307
Capitaluri proprii 418.164 96.553 296.852 446.518 92.507
Active totale 535.250 192.429 298.706 449.842 97.042
Datorii totale 117.086 95.876 1.854 3.324 4.535
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

16.67
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.