Activă MARAMUREŞ

SEVENTEEN CAR S.R.L.

CUI
45016368
Reg. Comerț
J2021001674243
Înregistrată
06.10.2021
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, SAT SATULUNG COM. SATULUNG, SATULUNG, NR.319/E, cod poștal 437270
-14.23
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5320
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 06.10.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
41.271 RON
▼ 3% vs 2024
Profit net
10.154 RON
Capitaluri proprii
-32.945 RON
▲ 24% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

033 k67 k100 k133 k167 k2021 · Cifră de afaceri: 8.046 RON2022 · Cifră de afaceri: 80.856 RON2023 · Cifră de afaceri: 166.609 RON2024 · Cifră de afaceri: 42.464 RON2025 · Cifră de afaceri: 41.271 RON2021 · Profit: 2.708 RON2022 · Profit: 55.943 RON2023 · Profit: 106.078 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 10.154 RON2021 · Datorii: 855 RON2022 · Datorii: 3.790 RON2023 · Datorii: 30.641 RON2024 · Datorii: 82.584 RON2025 · Datorii: 41.514 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SEVENTEEN CAR S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 41.271 RON în 2025, cu un profit net de 10.154 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 41.271 42.464 166.609 80.856 8.046
Profit net 10.154 0 106.078 55.943 2.708
Capitaluri proprii -32.945 -43.099 106.318 56.183 2.908
Active totale 8.569 39.485 135.270 59.973 3.763
Datorii totale 41.514 82.584 30.641 3.790 855
Număr mediu salariați 1 1 0 1 2

Analiză de risc — insolvență

-14.23
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5320).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.