Activă SĂLAJ

AMADDA PREMIUM S.R.L.

CUI
45012846
Reg. Comerț
J31/588/2021
Înregistrată
06.10.2021
Sediu social JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. VICTOR DELEU, NR.8, BL.G11, SC.A, AP.16, cod poștal 450137
12.67
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4791
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 06.10.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
299.239 RON
▲ 13% vs 2024
Profit net
61.986 RON
▲ 48% vs 2024
Capitaluri proprii
62.236 RON
▲ 48% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

060 k120 k180 k239 k299 k2021 · Cifră de afaceri: 15.600 RON2022 · Cifră de afaceri: 181.401 RON2023 · Cifră de afaceri: 240.649 RON2024 · Cifră de afaceri: 264.085 RON2025 · Cifră de afaceri: 299.239 RON2021 · Profit: 2.034 RON2022 · Profit: 59.322 RON2023 · Profit: 64.871 RON2024 · Profit: 41.778 RON2025 · Profit: 61.986 RON2021 · Datorii: 3.569 RON2022 · Datorii: 21.958 RON2023 · Datorii: 24.392 RON2024 · Datorii: 48.933 RON2025 · Datorii: 33.514 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AMADDA PREMIUM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 299.239 RON în 2025, cu un profit net de 61.986 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 299.239 264.085 240.649 181.401 15.600
Profit net 61.986 41.778 64.871 59.322 2.034
Capitaluri proprii 62.236 42.019 65.111 59.562 2.234
Active totale 95.750 90.952 89.503 81.520 5.803
Datorii totale 33.514 48.933 24.392 21.958 3.569
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

12.67
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4791).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.