Activă Plătitor TVA IAŞI

CONSAT DP S.R.L.

CUI
45005245
Reg. Comerț
J22/3350/2021
Înregistrată
05.10.2021
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. BAŞ-CEAUŞ, NR.1A, cod poștal 700401
16.02
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 05.10.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
482.565 RON
▲ 16% vs 2024
Profit net
258.482 RON
▲ 22% vs 2024
Capitaluri proprii
260.637 RON
▲ 16% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

097 k193 k290 k386 k483 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 226.668 RON2023 · Cifră de afaceri: 307.051 RON2024 · Cifră de afaceri: 417.294 RON2025 · Cifră de afaceri: 482.565 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 165.796 RON2023 · Profit: 121.468 RON2024 · Profit: 211.547 RON2025 · Profit: 258.482 RON2021 · Datorii: 950 RON2022 · Datorii: 14.905 RON2023 · Datorii: 39.545 RON2024 · Datorii: 54.488 RON2025 · Datorii: 81.248 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CONSAT DP S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 482.565 RON în 2025, cu un profit net de 258.482 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 482.565 417.294 307.051 226.668 0
Profit net 258.482 211.547 121.468 165.796 0
Capitaluri proprii 260.637 225.387 121.711 165.993 197
Active totale 336.114 278.198 159.579 180.898 1.147
Datorii totale 81.248 54.488 39.545 14.905 950
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

16.02
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.