Activă TIMIŞ

SERE SAMED TRANS S.R.L.

CUI
45002460
Reg. Comerț
J35/3974/2021
Înregistrată
04.10.2021
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. LACULUI, NR.18, BL.D32, AP.24, cod poștal 300471
9.63
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4939
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 04.10.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
133.899 RON
▲ 174% vs 2024
Profit net
78.116 RON
▲ 209% vs 2024
Capitaluri proprii
78.356 RON
▲ 160% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

027 k54 k80 k107 k134 k2021 · Cifră de afaceri: 1.208 RON2022 · Cifră de afaceri: 10.867 RON2023 · Cifră de afaceri: 20.798 RON2024 · Cifră de afaceri: 48.786 RON2025 · Cifră de afaceri: 133.899 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 5.558 RON2024 · Profit: 25.302 RON2025 · Profit: 78.116 RON2021 · Datorii: 1.743 RON2022 · Datorii: 3.911 RON2023 · Datorii: 6.064 RON2024 · Datorii: 5.752 RON2025 · Datorii: 73.613 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SERE SAMED TRANS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 133.899 RON în 2025, cu un profit net de 78.116 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 133.899 48.786 20.798 10.867 1.208
Profit net 78.116 25.302 5.558 0 0
Capitaluri proprii 78.356 30.183 4.881 -677 -623
Active totale 151.969 35.935 10.945 3.234 1.120
Datorii totale 73.613 5.752 6.064 3.911 1.743
Număr mediu salariați 1 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

9.63
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4939).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.