Activă Plătitor TVA CLUJ

MAD MDL SERVICES S.R.L.

CUI
44990066
Reg. Comerț
J12/4672/2021
Înregistrată
30.09.2021
Sediu social JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. ŞESUL DE SUS, NR.186E, ET.1, AP.11, cod poștal 407280
17.66
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8299
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 30.09.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
591.194 RON
▲ 10% vs 2024
Profit net
187.759 RON
▼ 13% vs 2024
Capitaluri proprii
187.999 RON
▼ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0118 k236 k355 k473 k591 k2021 · Cifră de afaceri: 75.833 RON2022 · Cifră de afaceri: 434.917 RON2023 · Cifră de afaceri: 517.332 RON2024 · Cifră de afaceri: 536.507 RON2025 · Cifră de afaceri: 591.194 RON2021 · Profit: 28.228 RON2022 · Profit: 160.990 RON2023 · Profit: 235.375 RON2024 · Profit: 216.934 RON2025 · Profit: 187.759 RON2021 · Datorii: 28.571 RON2022 · Datorii: 42.031 RON2023 · Datorii: 93.643 RON2024 · Datorii: 85.261 RON2025 · Datorii: 45.381 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MAD MDL SERVICES S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 591.194 RON în 2025, cu un profit net de 187.759 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 591.194 536.507 517.332 434.917 75.833
Profit net 187.759 216.934 235.375 160.990 28.228
Capitaluri proprii 187.999 217.174 235.615 161.190 28.428
Active totale 233.380 302.435 329.258 203.221 56.999
Datorii totale 45.381 85.261 93.643 42.031 28.571
Număr mediu salariați 6 6 6 8 8

Analiză de risc — insolvență

17.66
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8299).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.