Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SMILE GENERATION S.R.L.

CUI
44987257
Reg. Comerț
J2021016913403
Înregistrată
30.09.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR BARBU VĂCĂRESCU, NR.164E, BIROUL NR.1, BL.CORP B, ET.12, AP.B.12-1
16.22
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 30.09.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
440.268 RON
▲ 25% vs 2024
Profit net
363.974 RON
▲ 31% vs 2024
Capitaluri proprii
364.214 RON
▲ 31% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0102 k204 k306 k408 k510 k2021 · Cifră de afaceri: 33.093 RON2022 · Cifră de afaceri: 79.732 RON2023 · Cifră de afaceri: 509.975 RON2024 · Cifră de afaceri: 351.072 RON2025 · Cifră de afaceri: 440.268 RON2021 · Profit: 31.470 RON2022 · Profit: 65.830 RON2023 · Profit: 447.944 RON2024 · Profit: 278.101 RON2025 · Profit: 363.974 RON2021 · Datorii: 1.593 RON2022 · Datorii: 3.969 RON2023 · Datorii: 7.499 RON2024 · Datorii: 9.473 RON2025 · Datorii: 109.298 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SMILE GENERATION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 440.268 RON în 2025, cu un profit net de 363.974 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 440.268 351.072 509.975 79.732 33.093
Profit net 363.974 278.101 447.944 65.830 31.470
Capitaluri proprii 364.214 278.341 448.184 66.070 31.670
Active totale 473.512 287.814 455.683 70.039 33.263
Datorii totale 109.298 9.473 7.499 3.969 1.593
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

16.22
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.