Activă Plătitor TVA BUZĂU

DOINIMAR STAR CONCEPT S.R.L.

CUI
44981297
Reg. Comerț
J2021001253101
Înregistrată
29.09.2021
Sediu social JUD. BUZĂU, SAT COLŢĂNENI COM. MIHĂILEŞTI, , NR.22, cod poștal 127376
6.54
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4712
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 29.09.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
714.639 RON
▲ 17% vs 2024
Profit net
76.556 RON
▲ 112% vs 2024
Capitaluri proprii
130.328 RON
▲ 142% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0143 k286 k429 k572 k715 k2021 · Cifră de afaceri: 22.448 RON2022 · Cifră de afaceri: 139.063 RON2023 · Cifră de afaceri: 381.743 RON2024 · Cifră de afaceri: 610.391 RON2025 · Cifră de afaceri: 714.639 RON2021 · Profit: 4.143 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 18.119 RON2024 · Profit: 36.134 RON2025 · Profit: 76.556 RON2021 · Datorii: 32.650 RON2022 · Datorii: 31.051 RON2023 · Datorii: 84.004 RON2024 · Datorii: 119.425 RON2025 · Datorii: 159.856 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DOINIMAR STAR CONCEPT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 714.639 RON în 2025, cu un profit net de 76.556 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 714.639 610.391 381.743 139.063 22.448
Profit net 76.556 36.134 18.119 0 4.143
Capitaluri proprii 130.328 53.772 17.638 -481 4.343
Active totale 323.774 204.021 101.198 30.570 36.993
Datorii totale 159.856 119.425 84.004 31.051 32.650
Număr mediu salariați 3 3 2 1 0

Analiză de risc — insolvență

6.54
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4712).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.