Activă Plătitor TVA GIURGIU

IONUŢ CTI08 TRANS S.R.L.

CUI
44972620
Reg. Comerț
J2021001022521
Înregistrată
28.09.2021
Sediu social JUD. GIURGIU, SAT BĂNEASA COM. BĂNEASA, STR. LĂCURELE, NR.8, CAMERA 1, cod poștal 87010
25.93
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 28.09.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
875.880 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
139.094 RON
▼ 41% vs 2024
Capitaluri proprii
576.875 RON
▲ 26% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0175 k350 k526 k701 k876 k2021 · Cifră de afaceri: 46.916 RON2022 · Cifră de afaceri: 401.072 RON2023 · Cifră de afaceri: 740.748 RON2024 · Cifră de afaceri: 847.199 RON2025 · Cifră de afaceri: 875.880 RON2021 · Profit: 7.357 RON2022 · Profit: 40.496 RON2023 · Profit: 193.790 RON2024 · Profit: 237.676 RON2025 · Profit: 139.094 RON2021 · Datorii: 22.530 RON2022 · Datorii: 58.308 RON2023 · Datorii: 14.955 RON2024 · Datorii: 24.271 RON2025 · Datorii: 34.671 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IONUŢ CTI08 TRANS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 875.880 RON în 2025, cu un profit net de 139.094 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 875.880 847.199 740.748 401.072 46.916
Profit net 139.094 237.676 193.790 40.496 7.357
Capitaluri proprii 576.875 457.781 241.844 48.053 7.557
Active totale 611.521 482.052 256.799 106.361 30.087
Datorii totale 34.671 24.271 14.955 58.308 22.530
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

25.93
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.