Activă TELEORMAN

PULSCARDIOCLINIC S.R.L.

CUI
44953696
Reg. Comerț
J2021000769348
Înregistrată
23.09.2021
Sediu social JUD. TELEORMAN, MUN. ALEXANDRIA, STR. BUCUREŞTI, NR.69, cod poștal 140073
5.55
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Teleorman
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 23.09.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
249.191 RON
▼ 37% vs 2024
Profit net
86.894 RON
▼ 67% vs 2024
Capitaluri proprii
87.135 RON
▼ 67% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

080 k159 k239 k318 k398 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 315.070 RON2023 · Cifră de afaceri: 351.320 RON2024 · Cifră de afaceri: 397.802 RON2025 · Cifră de afaceri: 249.191 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 150.987 RON2023 · Profit: 181.106 RON2024 · Profit: 264.782 RON2025 · Profit: 86.894 RON2021 · Datorii: 3.327 RON2022 · Datorii: 7.457 RON2023 · Datorii: 52.674 RON2024 · Datorii: 39.144 RON2025 · Datorii: 195.971 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PULSCARDIOCLINIC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 249.191 RON în 2025, cu un profit net de 86.894 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 249.191 397.802 351.320 315.070 0
Profit net 86.894 264.782 181.106 150.987 0
Capitaluri proprii 87.135 265.023 181.360 148.254 -2.733
Active totale 282.924 303.967 234.034 155.711 237
Datorii totale 195.971 39.144 52.674 7.457 3.327
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

5.55
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.