Activă VRANCEA

TEAM CMD CONSTRUCT S.R.L.

CUI
44953122
Reg. Comerț
J39/985/2021
Înregistrată
23.09.2021
Sediu social JUD. VRANCEA, SAT PETREŞTI COM. VÂNĂTORI, STR. ZAMBILEI, NR.18, cod poștal 627401
3933.01
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 23.09.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.900 RON
▲ 4800% vs 2024
Profit net
4.853 RON
Capitaluri proprii
175.743 RON
▲ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

057 k114 k171 k228 k285 k2021 · Cifră de afaceri: 900 RON2022 · Cifră de afaceri: 116.085 RON2023 · Cifră de afaceri: 285.184 RON2024 · Cifră de afaceri: 100 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.900 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 2.204 RON2023 · Profit: 192.201 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 4.853 RON2021 · Datorii: 8.482 RON2022 · Datorii: 24.926 RON2023 · Datorii: 15.463 RON2024 · Datorii: 0 RON2025 · Datorii: 47 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TEAM CMD CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 4.900 RON în 2025, cu un profit net de 4.853 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 4.900 100 285.184 116.085 900
Profit net 4.853 0 192.201 2.204 0
Capitaluri proprii 175.743 170.890 195.496 3.295 -7.382
Active totale 175.790 170.890 210.959 28.221 1.100
Datorii totale 47 0 15.463 24.926 8.482
Număr mediu salariați 0 1 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

3933.01
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.