Activă CONSTANŢA

PAULGLASS ART S.R.L.

CUI
44942662
Reg. Comerț
J13/3185/2021
Înregistrată
22.09.2021
Sediu social JUD. CONSTANŢA, SAT AMZACEA COM. AMZACEA, STR. ZOOTEHNISTULUI, NR.1
7.45
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 22.09.2021)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
270.818 RON
▲ 17% vs 2023
Profit net
11.350 RON
▼ 90% vs 2023
Capitaluri proprii
218.596 RON
▲ 6% vs 2023
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

054 k108 k162 k217 k271 k2021 · Cifră de afaceri: 22.294 RON2022 · Cifră de afaceri: 257.717 RON2023 · Cifră de afaceri: 232.380 RON2024 · Cifră de afaceri: 270.818 RON2021 · Profit: 2.416 RON2022 · Profit: 90.228 RON2023 · Profit: 114.044 RON2024 · Profit: 11.350 RON2021 · Datorii: 22.993 RON2022 · Datorii: 5.094 RON2023 · Datorii: 53.188 RON2024 · Datorii: 92.552 RON2021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PAULGLASS ART S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 270.818 RON în 2024, cu un profit net de 11.350 RON.

Indicator (RON) 2024202320222021
Cifră de afaceri netă 270.818 232.380 257.717 22.294
Profit net 11.350 114.044 90.228 2.416
Capitaluri proprii 218.596 206.887 92.844 2.616
Active totale 311.148 260.075 97.938 15.691
Datorii totale 92.552 53.188 5.094 22.993
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

7.45
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.