Activă TIMIŞ

MONTESSORI KIDS CLUB S.R.L.

CUI
44925866
Reg. Comerț
J35/3777/2021
Înregistrată
20.09.2021
Sediu social JUD. TIMIŞ, SAT ŞAG COM. ŞAG, STR. I, NR.85, cod poștal 307395
5.72
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9329
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 20.09.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
10.000 RON
▲ 59% vs 2024
Profit net
8.781 RON
▲ 56% vs 2024
Capitaluri proprii
73.359 RON
▲ 11% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

013 k27 k40 k53 k67 k2022 · Cifră de afaceri: 66.600 RON2023 · Cifră de afaceri: 45.200 RON2024 · Cifră de afaceri: 6.300 RON2025 · Cifră de afaceri: 10.000 RON2022 · Profit: 53.584 RON2023 · Profit: 6.916 RON2024 · Profit: 5.634 RON2025 · Profit: 8.781 RON2022 · Datorii: 6.972 RON2023 · Datorii: 9 RON2024 · Datorii: 9 RON2025 · Datorii: 60.648 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MONTESSORI KIDS CLUB S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 10.000 RON în 2025, cu un profit net de 8.781 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 10.000 6.300 45.200 66.600
Profit net 8.781 5.634 6.916 53.584
Capitaluri proprii 73.359 66.334 60.700 53.784
Active totale 147.247 88.791 93.405 104.867
Datorii totale 60.648 9 9 6.972
Număr mediu salariați 0 0 1 2

Analiză de risc — insolvență

5.72
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9329).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.