Activă Plătitor TVA ARAD

NESTA ELECTROCONSULT S.R.L.

CUI
44925050
Reg. Comerț
J02/1669/2021
Înregistrată
17.09.2021
Sediu social JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. PRIETENIEI, NR.1, BL.135, SC.A, ET.2, AP.6, cod poștal 310275
9.71
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 17.09.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
437.224 RON
▲ 17% vs 2024
Profit net
274.823 RON
▲ 0% vs 2024
Capitaluri proprii
275.063 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

087 k175 k262 k350 k437 k2021 · Cifră de afaceri: 59.422 RON2022 · Cifră de afaceri: 342.130 RON2023 · Cifră de afaceri: 355.414 RON2024 · Cifră de afaceri: 374.300 RON2025 · Cifră de afaceri: 437.224 RON2021 · Profit: 56.554 RON2022 · Profit: 320.306 RON2023 · Profit: 279.561 RON2024 · Profit: 273.874 RON2025 · Profit: 274.823 RON2021 · Datorii: 2.283 RON2022 · Datorii: 3.207 RON2023 · Datorii: 35.541 RON2024 · Datorii: 34.291 RON2025 · Datorii: 255.779 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NESTA ELECTROCONSULT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 437.224 RON în 2025, cu un profit net de 274.823 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 437.224 374.300 355.414 342.130 59.422
Profit net 274.823 273.874 279.561 320.306 56.554
Capitaluri proprii 275.063 274.114 279.801 320.506 56.754
Active totale 526.282 307.879 314.732 323.713 59.037
Datorii totale 255.779 34.291 35.541 3.207 2.283
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

9.71
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.