Activă SĂLAJ

PRO SZAB CONSULTING S.R.L.

CUI
44921082
Reg. Comerț
J2021000552315
Înregistrată
17.09.2021
Sediu social JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. MIHAI EMINESCU, NR.74, CASA 7, AP.2
4.40
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 17.09.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
24.491 RON
▲ 20% vs 2024
Profit net
14.929 RON
▲ 351% vs 2024
Capitaluri proprii
14.989 RON
▲ 24882% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

011 k21 k32 k42 k53 k2021 · Cifră de afaceri: 11.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 52.978 RON2023 · Cifră de afaceri: 42.341 RON2024 · Cifră de afaceri: 20.325 RON2025 · Cifră de afaceri: 24.491 RON2021 · Profit: 5.551 RON2022 · Profit: 40.444 RON2023 · Profit: 21.613 RON2024 · Profit: 3.312 RON2025 · Profit: 14.929 RON2021 · Datorii: 17.623 RON2022 · Datorii: 21.617 RON2023 · Datorii: 6.274 RON2024 · Datorii: 51.130 RON2025 · Datorii: 45.994 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PRO SZAB CONSULTING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 24.491 RON în 2025, cu un profit net de 14.929 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 24.491 20.325 42.341 52.978 11.000
Profit net 14.929 3.312 21.613 40.444 5.551
Capitaluri proprii 14.989 60 67.877 46.055 5.611
Active totale 60.983 51.190 74.151 67.672 23.234
Datorii totale 45.994 51.130 6.274 21.617 17.623
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

4.40
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.