Activă Plătitor TVA TULCEA

TASIOANA BEST TARGET S.R.L.

CUI
44919180
Reg. Comerț
J2021000601365
Înregistrată
17.09.2021
Sediu social JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. ION LUCA CARAGIALE, NR.1, BL.A1, SC.A, ET.3, AP.16
6.33
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8299
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 17.09.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.465.452 RON
▲ 9% vs 2024
Profit net
196.057 RON
▼ 23% vs 2024
Capitaluri proprii
196.297 RON
▼ 23% vs 2024
Număr mediu angajați
17
▼ 6% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0293 k586 k879 k1,2 mil1,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 204.943 RON2022 · Cifră de afaceri: 991.633 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.098.136 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.347.946 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.465.452 RON2021 · Profit: 39.278 RON2022 · Profit: 242.281 RON2023 · Profit: 202.230 RON2024 · Profit: 256.012 RON2025 · Profit: 196.057 RON2021 · Datorii: 106.116 RON2022 · Datorii: 172.526 RON2023 · Datorii: 194.572 RON2024 · Datorii: 153.731 RON2025 · Datorii: 366.080 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TASIOANA BEST TARGET S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.465.452 RON în 2025, cu un profit net de 196.057 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.465.452 1.347.946 1.098.136 991.633 204.943
Profit net 196.057 256.012 202.230 242.281 39.278
Capitaluri proprii 196.297 256.252 202.470 281.759 39.478
Active totale 562.377 409.983 397.042 454.285 145.594
Datorii totale 366.080 153.731 194.572 172.526 106.116
Număr mediu salariați 17 18 17 17 13

Analiză de risc — insolvență

6.33
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8299).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.