Activă Plătitor TVA ILFOV

TOP ACTIV GRUP LOGISTIC S.R.L.

CUI
44894093
Reg. Comerț
J2021005626233
Înregistrată
13.09.2021
Sediu social JUD. ILFOV, SAT MOARA VLĂSIEI COM. MOARA VLĂSIEI, STR. CRINILOR, NR.3, cod poștal 77130
9.50
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8299
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 13.09.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
299.470 RON
▼ 18% vs 2024
Profit net
47.542 RON
▼ 73% vs 2024
Capitaluri proprii
609.967 RON
▼ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

073 k146 k219 k293 k366 k2021 · Cifră de afaceri: 9.897 RON2022 · Cifră de afaceri: 320.536 RON2023 · Cifră de afaceri: 300.316 RON2024 · Cifră de afaceri: 365.721 RON2025 · Cifră de afaceri: 299.470 RON2021 · Profit: 9.487 RON2022 · Profit: 275.792 RON2023 · Profit: 247.914 RON2024 · Profit: 178.853 RON2025 · Profit: 47.542 RON2021 · Datorii: 491 RON2022 · Datorii: 18.952 RON2023 · Datorii: 22.907 RON2024 · Datorii: 27.245 RON2025 · Datorii: 170.181 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TOP ACTIV GRUP LOGISTIC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 299.470 RON în 2025, cu un profit net de 47.542 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 299.470 365.721 300.316 320.536 9.897
Profit net 47.542 178.853 247.914 275.792 9.487
Capitaluri proprii 609.967 629.091 514.371 285.479 9.687
Active totale 780.148 656.336 537.278 304.431 10.178
Datorii totale 170.181 27.245 22.907 18.952 491
Număr mediu salariați 2 2 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

9.50
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8299).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.