Activă GALAŢI

ILT AGROSUELO PARTNERSHIP S.R.L.

CUI
44893438
Reg. Comerț
J2021001494175
Înregistrată
13.09.2021
Sediu social JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. SMÎRDAN, NR.16, cod poștal 800100
1.32
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 13.09.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
6.584 RON
▼ 51% vs 2024
Profit net
1.438 RON
▼ 90% vs 2024
Capitaluri proprii
10.211 RON
▲ 16% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

010 k20 k30 k41 k51 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.600 RON2024 · Cifră de afaceri: 13.500 RON2025 · Cifră de afaceri: 6.584 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 846 RON2024 · Profit: 14.227 RON2025 · Profit: 1.438 RON2021 · Datorii: 44.522 RON2022 · Datorii: 44.522 RON2023 · Datorii: 44.683 RON2024 · Datorii: 46.912 RON2025 · Datorii: 50.711 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ILT AGROSUELO PARTNERSHIP S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 6.584 RON în 2025, cu un profit net de 1.438 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 6.584 13.500 2.600 0 0
Profit net 1.438 14.227 846 0 0
Capitaluri proprii 10.211 8.773 -5.454 -6.300 -4.687
Active totale 58.432 55.685 39.229 38.222 39.835
Datorii totale 50.711 46.912 44.683 44.522 44.522
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

1.32
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.