Activă Plătitor TVA CLUJ

SMART SIDECLICK S.R.L.

CUI
44892203
Reg. Comerț
J12/4360/2021
Înregistrată
13.09.2021
Sediu social JUD. CLUJ, SAT COJOCNA COM. COJOCNA, STR. CETĂŢUIA, NR.15, cod poștal 407240
20.79
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6202
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 13.09.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
359 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
69.834 RON
▼ 79% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0119 k238 k357 k476 k596 k2021 · Cifră de afaceri: 11.867 RON2022 · Cifră de afaceri: 595.588 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.600 RON2024 · Cifră de afaceri: 409.998 RON2025 · Cifră de afaceri: 359 RON2021 · Profit: 10.297 RON2022 · Profit: 450.747 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 332.455 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 70.834 RON2022 · Datorii: 71.108 RON2023 · Datorii: 3.442 RON2024 · Datorii: 7.153 RON2025 · Datorii: 5.000 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SMART SIDECLICK S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 359 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 359 409.998 1.600 595.588 11.867
Profit net 0 332.455 0 450.747 10.297
Capitaluri proprii 69.834 332.695 9.380 450.987 10.497
Active totale 74.834 339.848 12.822 522.095 81.331
Datorii totale 5.000 7.153 3.442 71.108 70.834
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

20.79
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6202).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.