Activă CLUJ

ALTEREDU S.R.L.

CUI
44840034
Reg. Comerț
J12/4200/2021
Înregistrată
02.09.2021
Sediu social JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. PĂDURII, NR.2, ET.1, AP.11, cod poștal 407280
-0.69
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8559
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 02.09.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
40.200 RON
▼ 86% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-845 RON
▼ 100% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

062 k125 k187 k250 k312 k2021 · Cifră de afaceri: 127.865 RON2022 · Cifră de afaceri: 312.493 RON2023 · Cifră de afaceri: 297.779 RON2024 · Cifră de afaceri: 297.409 RON2025 · Cifră de afaceri: 40.200 RON2021 · Profit: 106.052 RON2022 · Profit: 213.438 RON2023 · Profit: 193.692 RON2024 · Profit: 173.980 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 20.704 RON2022 · Datorii: 36.002 RON2023 · Datorii: 8.562 RON2024 · Datorii: 15.551 RON2025 · Datorii: 10.109 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ALTEREDU S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 40.200 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 40.200 297.409 297.779 312.493 127.865
Profit net 0 173.980 193.692 213.438 106.052
Capitaluri proprii -845 171.707 193.932 213.678 106.252
Active totale 9.264 187.258 202.494 249.680 126.956
Datorii totale 10.109 15.551 8.562 36.002 20.704
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-0.69
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8559).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.