Activă Plătitor TVA DÂMBOVIŢA

JOVENES STORE S.R.L.

CUI
44793854
Reg. Comerț
J15/1319/2021
Înregistrată
25.08.2021
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. RĂSĂRITULUI, NR.4, CAMERA 2, cod poștal 130146
4.69
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4791
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 25.08.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
133.880 RON
▲ 1543% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
88.038 RON
▼ 24% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

091 k182 k274 k365 k456 k2021 · Cifră de afaceri: 108.941 RON2022 · Cifră de afaceri: 246.946 RON2023 · Cifră de afaceri: 456.106 RON2024 · Cifră de afaceri: 8.150 RON2025 · Cifră de afaceri: 133.880 RON2021 · Profit: 49.099 RON2022 · Profit: 84.203 RON2023 · Profit: 133.678 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 1.745 RON2022 · Datorii: 307 RON2023 · Datorii: 44.836 RON2024 · Datorii: 108.387 RON2025 · Datorii: 77.322 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

JOVENES STORE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 133.880 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 133.880 8.150 456.106 246.946 108.941
Profit net 0 0 133.678 84.203 49.099
Capitaluri proprii 88.038 116.333 250.876 133.502 49.299
Active totale 165.360 224.720 295.712 133.809 51.044
Datorii totale 77.322 108.387 44.836 307 1.745
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

4.69
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4791).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.