Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ITLEVEL S.R.L.

CUI
44793072
Reg. Comerț
J2021014633400
Înregistrată
25.08.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, INT MECET, NR.2, CAMERA 4, ET.1, AP.2, cod poștal 24087
16.84
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8559
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 25.08.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
156.246 RON
▼ 21% vs 2024
Profit net
53.202 RON
▼ 54% vs 2024
Capitaluri proprii
169.487 RON
▲ 46% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

056 k112 k169 k225 k281 k2021 · Cifră de afaceri: 129.904 RON2022 · Cifră de afaceri: 250.416 RON2023 · Cifră de afaceri: 281.148 RON2024 · Cifră de afaceri: 197.010 RON2025 · Cifră de afaceri: 156.246 RON2021 · Profit: 108.763 RON2022 · Profit: 169.497 RON2023 · Profit: 170.960 RON2024 · Profit: 116.045 RON2025 · Profit: 53.202 RON2021 · Datorii: 9.812 RON2022 · Datorii: 26.747 RON2023 · Datorii: 26.000 RON2024 · Datorii: 46.034 RON2025 · Datorii: 21.583 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ITLEVEL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 156.246 RON în 2025, cu un profit net de 53.202 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 156.246 197.010 281.148 250.416 129.904
Profit net 53.202 116.045 170.960 169.497 108.763
Capitaluri proprii 169.487 116.285 165.874 77.346 108.963
Active totale 191.070 162.319 191.874 104.093 118.775
Datorii totale 21.583 46.034 26.000 26.747 9.812
Număr mediu salariați 1 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

16.84
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8559).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.