Activă Plătitor TVA ILFOV

HAZA RESIDENCE REAL ESTATE S.R.L.

CUI
44788270
Reg. Comerț
J2021005210232
Înregistrată
25.08.2021
Sediu social JUD. ILFOV, COM. BERCENI, STR MIORIŢA, NR.67M, cod poștal 77020
0.36
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 25.08.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
29.425 RON
▼ 78% vs 2024
Capitaluri proprii
263.782 RON
▲ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,5 mil3,1 mil4,6 mil6,1 mil7,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.509.703 RON2023 · Cifră de afaceri: 642.616 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 71.383 RON2023 · Profit: 24.398 RON2024 · Profit: 131.838 RON2025 · Profit: 29.425 RON2021 · Datorii: 974.853 RON2022 · Datorii: 2.850.733 RON2023 · Datorii: 3.184.710 RON2024 · Datorii: 7.632.260 RON2025 · Datorii: 6.090.080 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HAZA RESIDENCE REAL ESTATE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 29.425 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 642.616 2.509.703 0
Profit net 29.425 131.838 24.398 71.383 0
Capitaluri proprii 263.782 234.358 102.519 78.122 6.738
Active totale 6.353.862 7.866.618 3.287.229 2.928.855 981.591
Datorii totale 6.090.080 7.632.260 3.184.710 2.850.733 974.853
Număr mediu salariați 0 0 0 1 0

Analiză de risc — insolvență

0.36
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.