Activă CLUJ

WORKOUTS BY CLAUDIA S.R.L.

CUI
44774895
Reg. Comerț
J12/3980/2021
Înregistrată
23.08.2021
Sediu social JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. ŞESUL DE SUS, NR.32, ET.2, AP.14, cod poștal 407280
-2.29
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8559
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 23.08.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
42.895 RON
▼ 84% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-25.387 RON
▼ 121% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

055 k110 k164 k219 k274 k2021 · Cifră de afaceri: 14.993 RON2022 · Cifră de afaceri: 85.776 RON2023 · Cifră de afaceri: 111.525 RON2024 · Cifră de afaceri: 273.877 RON2025 · Cifră de afaceri: 42.895 RON2021 · Profit: 13.204 RON2022 · Profit: 76.433 RON2023 · Profit: 23.125 RON2024 · Profit: 119.768 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 483 RON2022 · Datorii: 3.335 RON2023 · Datorii: 75.187 RON2024 · Datorii: 175.975 RON2025 · Datorii: 107.007 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

WORKOUTS BY CLAUDIA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 42.895 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 42.895 273.877 111.525 85.776 14.993
Profit net 0 119.768 23.125 76.433 13.204
Capitaluri proprii -25.387 120.008 82.798 76.673 13.404
Active totale 81.620 294.657 157.985 77.486 13.887
Datorii totale 107.007 175.975 75.187 3.335 483
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-2.29
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8559).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.