Activă GALAŢI

BUKHGALTER S.R.L.

CUI
44773105
Reg. Comerț
J2021001370178
Înregistrată
20.08.2021
Sediu social JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. ROMÂNĂ, NR.8, BL.LC4, SC.1, ET.PARTER, AP.4, cod poștal 800076
8.11
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 20.08.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
329.650 RON
▲ 26% vs 2024
Profit net
97.886 RON
▲ 172% vs 2024
Capitaluri proprii
98.179 RON
▲ 123% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

066 k132 k198 k264 k330 k2021 · Cifră de afaceri: 30.200 RON2022 · Cifră de afaceri: 171.300 RON2023 · Cifră de afaceri: 227.750 RON2024 · Cifră de afaceri: 261.650 RON2025 · Cifră de afaceri: 329.650 RON2021 · Profit: 25.144 RON2022 · Profit: 124.072 RON2023 · Profit: 167.120 RON2024 · Profit: 35.938 RON2025 · Profit: 97.886 RON2021 · Datorii: 1.202 RON2022 · Datorii: 3.179 RON2023 · Datorii: 14.529 RON2024 · Datorii: 27.665 RON2025 · Datorii: 124.521 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BUKHGALTER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 329.650 RON în 2025, cu un profit net de 97.886 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 329.650 261.650 227.750 171.300 30.200
Profit net 97.886 35.938 167.120 124.072 25.144
Capitaluri proprii 98.179 43.992 143.926 124.312 25.344
Active totale 222.700 67.657 158.455 127.491 26.546
Datorii totale 124.521 27.665 14.529 3.179 1.202
Număr mediu salariați 3 3 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

8.11
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.