Activă TIMIŞ

ZOH AUTO S.R.L.

CUI
44759798
Reg. Comerț
J35/3331/2021
Înregistrată
18.08.2021
Sediu social JUD. TIMIŞ, SAT MOŞNIŢA VECHE COM. MOŞNIŢA NOUĂ, STR. SFINXUL BĂNĂŢEAN, NR.10, CAMERA 2, AP.1, cod poștal 307287
9.74
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 18.08.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
9.900 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
1.041 RON
▲ 320% vs 2024
Capitaluri proprii
16.398 RON
▲ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

05 k10 k15 k20 k26 k2021 · Cifră de afaceri: 9.192 RON2022 · Cifră de afaceri: 25.594 RON2023 · Cifră de afaceri: 14.250 RON2024 · Cifră de afaceri: 9.650 RON2025 · Cifră de afaceri: 9.900 RON2021 · Profit: 4.318 RON2022 · Profit: 5.492 RON2023 · Profit: 5.100 RON2024 · Profit: 248 RON2025 · Profit: 1.041 RON2021 · Datorii: 244 RON2022 · Datorii: 163 RON2023 · Datorii: 196 RON2024 · Datorii: 342 RON2025 · Datorii: 4.267 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ZOH AUTO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 9.900 RON în 2025, cu un profit net de 1.041 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 9.900 9.650 14.250 25.594 9.192
Profit net 1.041 248 5.100 5.492 4.318
Capitaluri proprii 16.398 15.357 15.109 10.010 4.518
Active totale 20.665 15.699 15.305 10.173 4.762
Datorii totale 4.267 342 196 163 244
Număr mediu salariați 0 0 0 1 0

Analiză de risc — insolvență

9.74
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.