Activă PRAHOVA

FOOL CROMATHIC FASHION S.R.L.

CUI
44749751
Reg. Comerț
J29/2010/2021
Înregistrată
17.08.2021
Sediu social JUD. PRAHOVA, ORŞ. BĂICOI, STR. RODNEI, NR.1, cod poștal 105200
6.19
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Băicoi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4789
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 17.08.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
4.300 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

05831 k2 k2 k3 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 350 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.150 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 2.913 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 297 RON2024 · Profit: 890 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 2.122 RON2022 · Datorii: 2.122 RON2023 · Datorii: 2.175 RON2024 · Datorii: 2.335 RON2025 · Datorii: 2.335 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FOOL CROMATHIC FASHION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 1.150 350 0 0
Profit net 0 890 297 0 2.913
Capitaluri proprii 4.300 4.300 3.410 3.113 3.113
Active totale 6.635 6.635 5.585 5.235 5.235
Datorii totale 2.335 2.335 2.175 2.122 2.122
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

6.19
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4789).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.