Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

BOMAP ENGINEERING S.R.L.

CUI
44740418
Reg. Comerț
J2021013999404
Înregistrată
16.08.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR DRISTORULUI, NR.98, BL.11, SC.A, ET.10, AP.41, cod poștal 31539
12.90
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 16.08.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
953.541 RON
▼ 16% vs 2024
Profit net
699.915 RON
▼ 23% vs 2024
Capitaluri proprii
700.155 RON
▼ 23% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0339 k677 k1,0 mil1,4 mil1,7 mil2021 · Cifră de afaceri: 61.980 RON2022 · Cifră de afaceri: 252.624 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.692.766 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.138.818 RON2025 · Cifră de afaceri: 953.541 RON2021 · Profit: 58.491 RON2022 · Profit: 226.310 RON2023 · Profit: 1.499.719 RON2024 · Profit: 905.802 RON2025 · Profit: 699.915 RON2021 · Datorii: 2.901 RON2022 · Datorii: 163.944 RON2023 · Datorii: 174.335 RON2024 · Datorii: 116.674 RON2025 · Datorii: 364.135 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BOMAP ENGINEERING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 953.541 RON în 2025, cu un profit net de 699.915 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 953.541 1.138.818 1.692.766 252.624 61.980
Profit net 699.915 905.802 1.499.719 226.310 58.491
Capitaluri proprii 700.155 906.042 1.499.959 226.550 58.691
Active totale 1.064.290 1.022.716 1.674.294 390.494 61.592
Datorii totale 364.135 116.674 174.335 163.944 2.901
Număr mediu salariați 2 2 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

12.90
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.