Activă BRĂILA

PARTENER MERCURIAL CONSULTING 2021 S.R.L.

CUI
44729223
Reg. Comerț
J2021000666096
Înregistrată
12.08.2021
Sediu social JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. ZĂRANDULUI, NR.2 BIS, cod poștal 810186
-14.47
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 12.08.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
25 RON
▼ 96% vs 2024
Capitaluri proprii
-60.933 RON
▼ 1537% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

060 k119 k179 k239 k299 k2021 · Cifră de afaceri: 19.800 RON2022 · Cifră de afaceri: 298.567 RON2023 · Cifră de afaceri: 93.100 RON2024 · Cifră de afaceri: 18.600 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 19.109 RON2022 · Profit: 33.538 RON2023 · Profit: 2.114 RON2024 · Profit: 642 RON2025 · Profit: 25 RON2021 · Datorii: 487 RON2022 · Datorii: 3.472 RON2023 · Datorii: 720 RON2024 · Datorii: 1.723 RON2025 · Datorii: 89.968 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PARTENER MERCURIAL CONSULTING 2021 S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 25 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 18.600 93.100 298.567 19.800
Profit net 25 642 2.114 33.538 19.109
Capitaluri proprii -60.933 4.241 3.599 35.023 19.609
Active totale 29.035 5.964 4.319 38.495 20.096
Datorii totale 89.968 1.723 720 3.472 487
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-14.47
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.