Activă Plătitor TVA BRAŞOV

UX MINDS S.R.L.

CUI
44723280
Reg. Comerț
J08/2267/2021
Înregistrată
11.08.2021
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. MIHAI VITEAZUL, NR.1G, BL.1, SC.A, ET.4, AP.30
1.61
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7410
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 11.08.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
398.277 RON
▼ 31% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
29.327 RON
▼ 94% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0115 k231 k346 k462 k577 k2021 · Cifră de afaceri: 125.288 RON2022 · Cifră de afaceri: 345.451 RON2023 · Cifră de afaceri: 443.683 RON2024 · Cifră de afaceri: 577.319 RON2025 · Cifră de afaceri: 398.277 RON2021 · Profit: 95.713 RON2022 · Profit: 255.479 RON2023 · Profit: 100.832 RON2024 · Profit: 324.612 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 2.784 RON2022 · Datorii: 17.246 RON2023 · Datorii: 51.181 RON2024 · Datorii: 88.496 RON2025 · Datorii: 114.455 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

UX MINDS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 398.277 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 398.277 577.319 443.683 345.451 125.288
Profit net 0 324.612 100.832 255.479 95.713
Capitaluri proprii 29.327 464.389 137.296 255.719 70.653
Active totale 143.782 552.885 188.477 272.965 73.437
Datorii totale 114.455 88.496 51.181 17.246 2.784
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

1.61
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7410).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.