Activă MUREŞ

CONSMASTER WORD 2021 S.R.L.

CUI
44704822
Reg. Comerț
J26/1271/2021
Înregistrată
06.08.2021
Sediu social JUD. MUREŞ, SAT POIENIŢA COM. LIVEZENI, POIENIŢA, NR.26A, cod poștal 547369
16.03
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 06.08.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
208.500 RON
▲ 16% vs 2024
Profit net
87.106 RON
Capitaluri proprii
61.973 RON
▲ 347% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 67% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

058 k115 k173 k230 k288 k2021 · Cifră de afaceri: 163.800 RON2022 · Cifră de afaceri: 278.600 RON2023 · Cifră de afaceri: 288.000 RON2024 · Cifră de afaceri: 180.000 RON2025 · Cifră de afaceri: 208.500 RON2021 · Profit: 56.333 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 18.660 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 87.106 RON2021 · Datorii: 19.050 RON2022 · Datorii: 26.999 RON2023 · Datorii: 51.121 RON2024 · Datorii: 29.506 RON2025 · Datorii: 30.054 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CONSMASTER WORD 2021 S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 208.500 RON în 2025, cu un profit net de 87.106 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 208.500 180.000 288.000 278.600 163.800
Profit net 87.106 0 18.660 0 56.333
Capitaluri proprii 61.973 -25.133 3.315 -15.345 56.533
Active totale 92.027 4.373 54.436 11.654 75.583
Datorii totale 30.054 29.506 51.121 26.999 19.050
Număr mediu salariați 1 3 8 7 5

Analiză de risc — insolvență

16.03
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.