Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SMILEHUB CLINIC S.R.L.

CUI
44702058
Reg. Comerț
J40/13521/2021
Înregistrată
06.08.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, DRUMUL BELŞUGULUI, NR.33-43, BL.4, ET.2, AP.21, cod poștal 62392
22.78
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 06.08.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
146.270 RON
▲ 22% vs 2024
Profit net
76.251 RON
▲ 56% vs 2024
Capitaluri proprii
76.491 RON
▲ 55% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

029 k59 k88 k117 k146 k2021 · Cifră de afaceri: 57.004 RON2022 · Cifră de afaceri: 145.257 RON2023 · Cifră de afaceri: 94.822 RON2024 · Cifră de afaceri: 120.192 RON2025 · Cifră de afaceri: 146.270 RON2021 · Profit: 46.170 RON2022 · Profit: 95.591 RON2023 · Profit: 29.534 RON2024 · Profit: 48.993 RON2025 · Profit: 76.251 RON2021 · Datorii: 9.334 RON2022 · Datorii: 15.579 RON2023 · Datorii: 41.587 RON2024 · Datorii: 4.838 RON2025 · Datorii: 9.850 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SMILEHUB CLINIC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 146.270 RON în 2025, cu un profit net de 76.251 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 146.270 120.192 94.822 145.257 57.004
Profit net 76.251 48.993 29.534 95.591 46.170
Capitaluri proprii 76.491 49.233 42.584 95.831 46.370
Active totale 86.341 54.071 84.085 111.107 55.704
Datorii totale 9.850 4.838 41.587 15.579 9.334
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

22.78
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.