Activă DÂMBOVIŢA

MAGIC FIT S.R.L.

CUI
44700162
Reg. Comerț
J2021004819236
Înregistrată
05.08.2021
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, SAT SĂTENI COM. ANINOASA, STR. ION PETRESCU, NR.36
13.89
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 05.08.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
137.300 RON
▲ 48% vs 2024
Profit net
30.981 RON
Capitaluri proprii
39.221 RON
▲ 376% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

030 k59 k89 k119 k148 k2021 · Cifră de afaceri: 30.175 RON2022 · Cifră de afaceri: 131.867 RON2023 · Cifră de afaceri: 148.191 RON2024 · Cifră de afaceri: 92.915 RON2025 · Cifră de afaceri: 137.300 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 16.209 RON2023 · Profit: 30.495 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 30.981 RON2021 · Datorii: 44.817 RON2022 · Datorii: 32.524 RON2023 · Datorii: 12.051 RON2024 · Datorii: 46.139 RON2025 · Datorii: 13.285 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MAGIC FIT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 137.300 RON în 2025, cu un profit net de 30.981 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 137.300 92.915 148.191 131.867 30.175
Profit net 30.981 0 30.495 16.209 0
Capitaluri proprii 39.221 8.240 19.715 89 -16.119
Active totale 52.506 54.379 31.761 34.595 28.698
Datorii totale 13.285 46.139 12.051 32.524 44.817
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

13.89
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.