Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

RUCA STAR BUCURESTI S.R.L.

CUI
44694079
Reg. Comerț
J40/13415/2021
Înregistrată
05.08.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. EMISFEREI, NR.27, cod poștal 22989
-1670.04
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4939
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 05.08.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-1.389.899 RON
▼ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0531 k1,1 mil1,6 mil2,1 mil2,7 mil2021 · Cifră de afaceri: 181.197 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.104.464 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.653.869 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.426.298 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 64.310 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 5.615 RON2022 · Datorii: 510.237 RON2023 · Datorii: 1.038.920 RON2024 · Datorii: 1.374.665 RON2025 · Datorii: 1.395.362 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RUCA STAR BUCURESTI S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 1.426.298 2.653.869 2.104.464 181.197
Profit net 0 0 0 0 64.310
Capitaluri proprii -1.389.899 -1.336.181 -931.570 -470.258 64.510
Active totale 5.463 38.484 107.350 39.979 70.125
Datorii totale 1.395.362 1.374.665 1.038.920 510.237 5.615
Număr mediu salariați 0 10 13 5 1

Analiză de risc — insolvență

-1670.04
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4939).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.