Activă Plătitor TVA NEAMŢ

SAFE STEFFY INOV S.R.L.

CUI
44683320
Reg. Comerț
J27/960/2021
Înregistrată
03.08.2021
Sediu social JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. ECOULUI, NR.11, BL.F7, SC.E, ET.3, AP.91
-16.18
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 03.08.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
317.738 RON
▼ 15% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-496.093 RON
▼ 127% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▲ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0110 k220 k331 k441 k551 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 64.401 RON2023 · Cifră de afaceri: 161.707 RON2024 · Cifră de afaceri: 371.634 RON2025 · Cifră de afaceri: 317.738 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 8.894 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 35.352 RON2022 · Datorii: 38.779 RON2023 · Datorii: 135.688 RON2024 · Datorii: 250.196 RON2025 · Datorii: 551.245 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SAFE STEFFY INOV S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 317.738 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 317.738 371.634 161.707 64.401 0
Profit net 0 0 0 8.894 0
Capitaluri proprii -496.093 -218.150 -112.559 8.842 -52
Active totale 165.883 174.543 197.391 282.595 468.944
Datorii totale 551.245 250.196 135.688 38.779 35.352
Număr mediu salariați 6 5 5 4 2

Analiză de risc — insolvență

-16.18
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.