Activă IAŞI

EPIC M.C. TIME LOGISTIC S.R.L.

CUI
44681427
Reg. Comerț
J2021002572229
Înregistrată
03.08.2021
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. MIRCEA CEL BĂTRÂN, NR.2, BL.O5, SC.B, AP.3
-86.34
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5320
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 03.08.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
25.531 RON
▼ 40% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-36.840 RON
▼ 709% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

023 k47 k70 k93 k117 k2021 · Cifră de afaceri: 31.687 RON2022 · Cifră de afaceri: 116.874 RON2023 · Cifră de afaceri: 44.436 RON2024 · Cifră de afaceri: 42.658 RON2025 · Cifră de afaceri: 25.531 RON2021 · Profit: 17.616 RON2022 · Profit: 53.480 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 13.583 RON2022 · Datorii: 2.139 RON2023 · Datorii: 3.327 RON2024 · Datorii: 7.145 RON2025 · Datorii: 39.671 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EPIC M.C. TIME LOGISTIC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 25.531 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 25.531 42.658 44.436 116.874 31.687
Profit net 0 0 0 53.480 17.616
Capitaluri proprii -36.840 -4.556 20.824 71.196 17.716
Active totale 2.831 2.589 24.151 73.335 31.299
Datorii totale 39.671 7.145 3.327 2.139 13.583
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-86.34
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5320).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.