Activă BRAŞOV

OPPORTUNITY CONTA S.R.L.

CUI
44672135
Reg. Comerț
J2021002174081
Înregistrată
30.07.2021
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. PÂRÂULUI, NR.3, BL.11, SC.A, AP.4, cod poștal 500260
14.52
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 30.07.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
343.450 RON
▲ 34% vs 2024
Profit net
112.574 RON
▲ 61% vs 2024
Capitaluri proprii
132.510 RON
▼ 12% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

069 k137 k206 k275 k343 k2021 · Cifră de afaceri: 156.523 RON2022 · Cifră de afaceri: 299.182 RON2023 · Cifră de afaceri: 284.334 RON2024 · Cifră de afaceri: 255.614 RON2025 · Cifră de afaceri: 343.450 RON2021 · Profit: 153.096 RON2022 · Profit: 205.151 RON2023 · Profit: 102.889 RON2024 · Profit: 70.030 RON2025 · Profit: 112.574 RON2021 · Datorii: 2.893 RON2022 · Datorii: 21.395 RON2023 · Datorii: 26.712 RON2024 · Datorii: 12.932 RON2025 · Datorii: 43.479 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

OPPORTUNITY CONTA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 343.450 RON în 2025, cu un profit net de 112.574 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 343.450 255.614 284.334 299.182 156.523
Profit net 112.574 70.030 102.889 205.151 153.096
Capitaluri proprii 132.510 150.492 135.354 157.428 153.296
Active totale 175.989 163.424 162.066 178.823 156.189
Datorii totale 43.479 12.932 26.712 21.395 2.893
Număr mediu salariați 2 2 3 1 1

Analiză de risc — insolvență

14.52
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.