Activă Plătitor TVA VASLUI

PROEXP SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L.

CUI
44668690
Reg. Comerț
J37/676/2021
Înregistrată
30.07.2021
Sediu social JUD. VASLUI, SAT VĂLENI COM. VĂLENI, VĂLENI, NR.15, cod poștal 737403
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6201
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 30.07.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
0 RON
▲ 100% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

094 k189 k283 k377 k472 k2021 · Cifră de afaceri: 29.244 RON2022 · Cifră de afaceri: 160.790 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 471.643 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 28.321 RON2022 · Profit: 153.725 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 404.659 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 877 RON2022 · Datorii: 8.920 RON2023 · Datorii: 12.290 RON2024 · Datorii: 48.157 RON2025 · Datorii: 0 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PROEXP SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 471.643 0 160.790 29.244
Profit net 0 404.659 0 153.725 28.321
Capitaluri proprii 0 -22.146 464 182.246 28.521
Active totale 0 26.011 12.754 191.166 29.398
Datorii totale 0 48.157 12.290 8.920 877
Număr mediu salariați 0 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6201).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.