Activă HUNEDOARA

SILENT GREEN S.R.L.

CUI
44660637
Reg. Comerț
J2021001149206
Înregistrată
29.07.2021
Sediu social JUD. HUNEDOARA, SAT BOŞOROD COM. BOŞOROD, BOŞOROD, NR.49
17.06
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Hunedoara
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 29.07.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
63.735 RON
▲ 54% vs 2024
Profit net
6.928 RON
▲ 232% vs 2024
Capitaluri proprii
10.722 RON
▲ 184% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

022 k44 k66 k88 k109 k2021 · Cifră de afaceri: 12.390 RON2022 · Cifră de afaceri: 109.438 RON2023 · Cifră de afaceri: 100.065 RON2024 · Cifră de afaceri: 41.518 RON2025 · Cifră de afaceri: 63.735 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 14.078 RON2023 · Profit: 6.782 RON2024 · Profit: 2.088 RON2025 · Profit: 6.928 RON2021 · Datorii: 37.753 RON2022 · Datorii: 38.376 RON2023 · Datorii: 33.246 RON2024 · Datorii: 17.421 RON2025 · Datorii: 1.880 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SILENT GREEN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 63.735 RON în 2025, cu un profit net de 6.928 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 63.735 41.518 100.065 109.438 12.390
Profit net 6.928 2.088 6.782 14.078 0
Capitaluri proprii 10.722 3.775 1.687 -5.095 -13.187
Active totale 12.602 21.196 34.933 33.281 24.566
Datorii totale 1.880 17.421 33.246 38.376 37.753
Număr mediu salariați 1 1 3 3 1

Analiză de risc — insolvență

17.06
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.