Activă DÂMBOVIŢA

SPECTRUM CNC S.R.L.

CUI
44655517
Reg. Comerț
J15/1188/2021
Înregistrată
28.07.2021
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. MORENI, STR. TEIŞ, NR.16D, CLĂDIREA OB3 - ÎN INCINTA MORENI PARC INDUSTRIAL, cod poștal 135300
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Moreni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 28.07.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-96.292 RON
▼ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

023 k46 k68 k91 k114 k2021 · Cifră de afaceri: 20.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 114.150 RON2023 · Cifră de afaceri: 300 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 1.292 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 26.856 RON2022 · Datorii: 100.196 RON2023 · Datorii: 94.877 RON2024 · Datorii: 97.394 RON2025 · Datorii: 96.292 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SPECTRUM CNC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 300 114.150 20.000
Profit net 0 0 1.292 0 0
Capitaluri proprii -96.292 -87.914 -85.073 -86.366 -26.823
Active totale 0 9.480 9.804 13.830 33
Datorii totale 96.292 97.394 94.877 100.196 26.856
Număr mediu salariați 0 0 1 6 6

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.