Activă SUCEAVA

DAVID AND ANAIS S.R.L.

CUI
44650943
Reg. Comerț
J33/1403/2021
Înregistrată
27.07.2021
Sediu social JUD. SUCEAVA, SAT OSTRA COM. OSTRA, NR.132, cod poștal 727400
0.79
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Gura Humorului
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5630
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 27.07.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
193.400 RON
▲ 21% vs 2024
Profit net
16.001 RON
Capitaluri proprii
2.398 RON
▲ 118% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

044 k89 k133 k177 k222 k2021 · Cifră de afaceri: 1.440 RON2022 · Cifră de afaceri: 64.557 RON2023 · Cifră de afaceri: 124.188 RON2024 · Cifră de afaceri: 159.352 RON2025 · Cifră de afaceri: 193.400 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 8.085 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 16.001 RON2021 · Datorii: 43.768 RON2022 · Datorii: 128.253 RON2023 · Datorii: 190.232 RON2024 · Datorii: 218.306 RON2025 · Datorii: 221.749 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DAVID AND ANAIS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 193.400 RON în 2025, cu un profit net de 16.001 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 193.400 159.352 124.188 64.557 1.440
Profit net 16.001 0 8.085 0 0
Capitaluri proprii 2.398 -13.603 2.207 -5.879 -3.092
Active totale 224.147 204.703 192.439 122.374 40.676
Datorii totale 221.749 218.306 190.232 128.253 43.768
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

0.79
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5630).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.