Activă GORJ

LASER ALINA TOMA S.R.L.

CUI
44640745
Reg. Comerț
J18/854/2021
Înregistrată
26.07.2021
Sediu social JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. VICTORIEI, NR.186, cod poștal 210234
8.21
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 26.07.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
332.228 RON
▲ 21% vs 2024
Profit net
25.034 RON
Capitaluri proprii
52.990 RON
▲ 90% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

066 k133 k199 k266 k332 k2021 · Cifră de afaceri: 53.101 RON2022 · Cifră de afaceri: 184.260 RON2023 · Cifră de afaceri: 279.380 RON2024 · Cifră de afaceri: 273.920 RON2025 · Cifră de afaceri: 332.228 RON2021 · Profit: 1.499 RON2022 · Profit: 8.036 RON2023 · Profit: 57.065 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 25.034 RON2021 · Datorii: 16.239 RON2022 · Datorii: 46.402 RON2023 · Datorii: 12.559 RON2024 · Datorii: 23.856 RON2025 · Datorii: 36.460 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LASER ALINA TOMA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 332.228 RON în 2025, cu un profit net de 25.034 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 332.228 273.920 279.380 184.260 53.101
Profit net 25.034 0 57.065 8.036 1.499
Capitaluri proprii 52.990 27.956 57.305 9.735 1.699
Active totale 89.450 51.812 69.864 56.137 17.938
Datorii totale 36.460 23.856 12.559 46.402 16.239
Număr mediu salariați 4 4 3 3 1

Analiză de risc — insolvență

8.21
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.