Activă Plătitor TVA VRANCEA

GADORDAV GROUP S.R.L.

CUI
44623710
Reg. Comerț
J2021000770395
Înregistrată
21.07.2021
Sediu social JUD. VRANCEA, SAT GAROAFA COM. GAROAFA, STR. PRINCIPALĂ, NR.54, cod poștal 627140
-4.88
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 21.07.2021)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
210.694 RON
▲ 19% vs 2023
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-67.495 RON
▼ 51% vs 2023
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

042 k84 k126 k169 k211 k2021 · Cifră de afaceri: 49.281 RON2022 · Cifră de afaceri: 203.739 RON2023 · Cifră de afaceri: 177.618 RON2024 · Cifră de afaceri: 210.694 RON2021 · Profit: 11.204 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 8.170 RON2022 · Datorii: 40.060 RON2023 · Datorii: 159.552 RON2024 · Datorii: 166.856 RON2021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GADORDAV GROUP S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 210.694 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2024202320222021
Cifră de afaceri netă 210.694 177.618 203.739 49.281
Profit net 0 0 0 11.204
Capitaluri proprii -67.495 -44.674 -13.901 11.404
Active totale 99.361 114.878 26.159 19.574
Datorii totale 166.856 159.552 40.060 8.170
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-4.88
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.