Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ELECTRO LOOP SERVICES S.R.L.

CUI
44616208
Reg. Comerț
J2021012479406
Înregistrată
20.07.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR GRIGORE IONESCU, NR.63, CAMERA 1, BL.T73, SC.2, ET.4, AP.42, cod poștal 23674
14.72
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 20.07.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.493.905 RON
▲ 84% vs 2024
Profit net
289.364 RON
▲ 221% vs 2024
Capitaluri proprii
289.605 RON
▲ 220% vs 2024
Număr mediu angajați
7
▲ 40% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0299 k598 k896 k1,2 mil1,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.480 RON2023 · Cifră de afaceri: 335.541 RON2024 · Cifră de afaceri: 811.097 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.493.905 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 121.173 RON2024 · Profit: 90.243 RON2025 · Profit: 289.364 RON2021 · Datorii: 1.200 RON2022 · Datorii: 15.436 RON2023 · Datorii: 29.700 RON2024 · Datorii: 183.877 RON2025 · Datorii: 110.705 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ELECTRO LOOP SERVICES S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.493.905 RON în 2025, cu un profit net de 289.364 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.493.905 811.097 335.541 3.480 0
Profit net 289.364 90.243 121.173 0 0
Capitaluri proprii 289.605 90.484 115.149 -6.024 -809
Active totale 399.671 274.092 144.849 9.143 391
Datorii totale 110.705 183.877 29.700 15.436 1.200
Număr mediu salariați 7 5 2 0 0

Analiză de risc — insolvență

14.72
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.