Activă GORJ

IRCIFLORADI CONSTRUCT S.R.L.

CUI
44593775
Reg. Comerț
J18/811/2021
Înregistrată
15.07.2021
Sediu social JUD. GORJ, SAT MENŢII DIN DOS COM. BORĂSCU, STR. PRINCIPALĂ, NR.117, cod poștal 217094
16.99
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Motru
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 15.07.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
67.110 RON
▲ 158% vs 2024
Profit net
35.707 RON
Capitaluri proprii
42.803 RON
▲ 503% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

017 k34 k51 k68 k85 k2021 · Cifră de afaceri: 53.519 RON2022 · Cifră de afaceri: 85.215 RON2023 · Cifră de afaceri: 70.258 RON2024 · Cifră de afaceri: 26.045 RON2025 · Cifră de afaceri: 67.110 RON2021 · Profit: 37.566 RON2022 · Profit: 38.390 RON2023 · Profit: 12.109 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 35.707 RON2021 · Datorii: 2.956 RON2022 · Datorii: 5.897 RON2023 · Datorii: 8.683 RON2024 · Datorii: 7.663 RON2025 · Datorii: 9.394 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IRCIFLORADI CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 67.110 RON în 2025, cu un profit net de 35.707 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 67.110 26.045 70.258 85.215 53.519
Profit net 35.707 0 12.109 38.390 37.566
Capitaluri proprii 42.803 7.096 50.739 38.630 37.766
Active totale 52.197 14.759 59.422 44.527 40.722
Datorii totale 9.394 7.663 8.683 5.897 2.956
Număr mediu salariați 1 1 1 0 1

Analiză de risc — insolvență

16.99
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.