Activă MARAMUREŞ

WIMARLUC BEAUTY S.R.L.

CUI
44563316
Reg. Comerț
J2021001164247
Înregistrată
08.07.2021
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, SAT BUCIUMI ORŞ. ŞOMCUTA MARE, , NR.260
3.45
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 08.07.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
51.823 RON
▼ 5% vs 2024
Profit net
1.394 RON
▲ 132% vs 2024
Capitaluri proprii
6.196 RON
▲ 29% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

011 k22 k33 k43 k54 k2021 · Cifră de afaceri: 935 RON2022 · Cifră de afaceri: 25.717 RON2023 · Cifră de afaceri: 34.469 RON2024 · Cifră de afaceri: 54.367 RON2025 · Cifră de afaceri: 51.823 RON2021 · Profit: 420 RON2022 · Profit: 665 RON2023 · Profit: 2.917 RON2024 · Profit: 600 RON2025 · Profit: 1.394 RON2021 · Datorii: 33.712 RON2022 · Datorii: 30.802 RON2023 · Datorii: 23.840 RON2024 · Datorii: 18.855 RON2025 · Datorii: 12.447 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

WIMARLUC BEAUTY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 51.823 RON în 2025, cu un profit net de 1.394 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 51.823 54.367 34.469 25.717 935
Profit net 1.394 600 2.917 665 420
Capitaluri proprii 6.196 4.801 4.202 1.285 620
Active totale 18.643 23.656 28.042 32.087 34.332
Datorii totale 12.447 18.855 23.840 30.802 33.712
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

3.45
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.