Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

NFS CURIER S.R.L.

CUI
44555380
Reg. Comerț
J40/11741/2021
Înregistrată
07.07.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. MOLDOVIŢEI, NR.4, BL.M2D9/3, SC.B, ET.2, AP.109
-440.79
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5320
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 07.07.2021)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
11.954 RON
▲ 1983% vs 2023
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-345.383 RON
▼ 210% vs 2023
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

070 k140 k210 k280 k351 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 961 RON2023 · Cifră de afaceri: 574 RON2024 · Cifră de afaceri: 11.954 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 7.737 RON2022 · Datorii: 29.645 RON2023 · Datorii: 195.169 RON2024 · Datorii: 350.592 RON2021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NFS CURIER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 11.954 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2024202320222021
Cifră de afaceri netă 11.954 574 961 0
Profit net 0 0 0 0
Capitaluri proprii -345.383 -111.561 -20.075 -6.083
Active totale 5.153 83.552 9.510 1.654
Datorii totale 350.592 195.169 29.645 7.737
Număr mediu salariați 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

-440.79
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5320).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.