Activă Plătitor TVA VÂLCEA

VIC MAIN S.R.L.

CUI
44543602
Reg. Comerț
J38/739/2021
Înregistrată
06.07.2021
Sediu social JUD. VÂLCEA, MUN. DRĂGĂŞANI, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.349, BL.B, SC.D, AP.5, cod poștal 245700
6.02
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Drăgăşani
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8299
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 06.07.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
57.578 RON
▼ 53% vs 2024
Profit net
92.333 RON
▼ 21% vs 2024
Capitaluri proprii
92.585 RON
▼ 37% vs 2024
Număr mediu angajați
15
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

037 k74 k111 k148 k186 k2021 · Cifră de afaceri: 33.633 RON2022 · Cifră de afaceri: 139.468 RON2023 · Cifră de afaceri: 111.751 RON2024 · Cifră de afaceri: 121.304 RON2025 · Cifră de afaceri: 57.578 RON2021 · Profit: 58.620 RON2022 · Profit: 166.487 RON2023 · Profit: 94.245 RON2024 · Profit: 117.399 RON2025 · Profit: 92.333 RON2021 · Datorii: 68.648 RON2022 · Datorii: 60.738 RON2023 · Datorii: 125.019 RON2024 · Datorii: 111.447 RON2025 · Datorii: 185.517 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VIC MAIN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 57.578 RON în 2025, cu un profit net de 92.333 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 57.578 121.304 111.751 139.468 33.633
Profit net 92.333 117.399 94.245 166.487 58.620
Capitaluri proprii 92.585 147.452 100.053 166.807 58.820
Active totale 278.102 258.899 225.072 227.545 127.468
Datorii totale 185.517 111.447 125.019 60.738 68.648
Număr mediu salariați 15 15 16 16 14

Analiză de risc — insolvență

6.02
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8299).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.