Activă ILFOV

EVENTS BY ANDREEA MIJA S.R.L.

CUI
44543270
Reg. Comerț
J23/4129/2021
Înregistrată
05.07.2021
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. CONSTANTIN TĂNASE, NR.5, cod poștal 77190
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9329
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 05.07.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
48.355 RON
▼ 24% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-80.340 RON
▼ 42% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

016 k32 k48 k64 k80 k2021 · Cifră de afaceri: 3.390 RON2022 · Cifră de afaceri: 12.720 RON2023 · Cifră de afaceri: 40.306 RON2024 · Cifră de afaceri: 64.030 RON2025 · Cifră de afaceri: 48.355 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 3.440 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 11.192 RON2022 · Datorii: 65.957 RON2023 · Datorii: 60.692 RON2024 · Datorii: 69.852 RON2025 · Datorii: 79.969 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EVENTS BY ANDREEA MIJA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 48.355 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 48.355 64.030 40.306 12.720 3.390
Profit net 0 0 3.440 0 0
Capitaluri proprii -80.340 -56.502 -16.238 -19.677 -9.115
Active totale -371 13.350 44.454 46.280 2.077
Datorii totale 79.969 69.852 60.692 65.957 11.192
Număr mediu salariați 1 1 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9329).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.